KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Collage 17526365

nr 1752 6365

Maria Hagelby

(f. 1957), Sverige

Collage, Signerad, komposition, yttermått inklusive ram: 73x56 cm

Maria Hagelby Odbratt, svensk bildkonstnär född 1957.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 12 januari 2026
kl 19:15:40

11/1 20:32:29 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Maria Hagelby

Läs mer om Maria Hagelby