KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Collage 17526365
nr 1752 6365
Maria Hagelby
(f. 1957), Sverige
Collage, Signerad, komposition, yttermått inklusive ram: 73x56 cm
Maria Hagelby Odbratt, svensk bildkonstnär född 1957.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 januari 2026
kl 19:15:40
11/1 20:32:29
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor